Aktualności

5 lipca, 2024 9:01 am

Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno-Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży ze Środowisk Zagrożonych Alkoholizmem „OPTA”

Szanowni Państwo informujemy, że od 1 lutego 2025 r.  planowana jest zmiana siedziby Specjalistycznej Poradni Profilaktyczno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży ze Środowisk Zagrożonych Alkoholizmem „OPTA” w Warszawie ul. Wiśniowa 56. Nowa siedziba Poradni Specjalistycznej „OPTA” będzie znajdować się przy ul. Dzielnej 7, swoim zakresem działania nadal obejmować będzie całą Warszawę. Poniżej treść:

5 czerwca, 2024 11:04 am

Utrudnienia

Informujemy, że obecnie na terenie budynku, w którym mieści się poradnia – trwa remont. Przepraszamy za hałas i utrudnienia. Prosimy o parkowanie w wyznaczonych miejscach.Wejście do placówki od strony boiska pozostaje bez zmian.

31 maja, 2024 1:53 pm

Zapisy na wizytę – orzecznictwo kształcenia specjalnego i WWRD 

W okresie wakacyjnym następuje zmiana organizacji pracy Poradni. Orzeczenia w naszej poradni wydawane są dla rejonu:  Jeżeli są Państwo rodzicami dziecka podlegającego pod poradnie numer PPP16, PPP17 lub PPP23 i mają Państwo w niej założoną już kartę dziecka niezbędne będzie złożenie wniosku w ww. placówce o przeniesienie dokumentacji do nasze poradni. Przydatne informacje mogą Państwo […]

31 maja, 2024 10:59 am

Klub Młodego Rodzica

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla rodziców dzieci do 3 roku życia oraz opiekunek grup żłobkowych. Link do zapisów: https://forms.office.com/e/TCsZVx0C6n