Zapisy na wizytę – orzecznictwo kształcenia specjalnego i WWRD

W okresie wakacyjnym następuje zmiana organizacji pracy Poradni.

Poniżej zamieszczamy link do ankiety, dzięki której będą mogli Państwo zapisać dziecko na wizytę po diagnozie lekarskiej, konieczną do uzyskania orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego lub opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Ankieta będzie dostępna od 3.06.2024 r. od godz.: 10:00

LINK DO ANKIETY: https://forms.office.com/e/9VZ2GLWJri

Orzeczenia w naszej poradni wydawane są dla rejonu:

W celu wypełnienia ankiety będą potrzebne następujące dane:

• Imię i nazwisko dziecka
  • Dane kontaktowe w tym adres e-mail
  • Dane szkoły, do której dziecko uczęszcza
  • Zaświadczenie lekarskie,  wydane na potrzeby Zespołu orzekającego przy poradni psychologiczno – pedagogicznej
  • Danych dotyczących Państwa niedyspozycyjności w okresie wakacyjnym (ułatwi to wyznaczenie terminu spotkań)

*Jeżeli są Państwo rodzicami dziecka podlegającego pod poradnie numer PPP16, PPP17 lub PPP23 i mają Państwo w niej założoną już kartę dziecka niezbędne będzie złożenie wniosku w ww. placówce o przeniesienie dokumentacji do nasze poradni.

Przydatne informacje mogą Państwo znaleźć również na naszej stronie.

Po wysłaniu zgłoszenia prosimy o oczekiwanie na informację zwrotną dotyczącą ustalenia terminu spotkań.
Wiadomości będą wysyłane w ostatnim tygodniu czerwca z adresu: ppp4@eduwarszawa.pl

Prosimy o sprawdzanie skrzynek e-mail oraz folderu SPAM.

Dokumenty dziecka takie jak np. zaświadczenie lekarskie, opinia o uczniu przynoszą Państwo na wyznaczony termin spotkania.

UWAGA: PROCES SKŁADANIA WNIOSKÓW O ORZECZENIA DOTYCZĄCE NAUCZANIA INDYWIDUALNEGO NA ROK SZKOLNY 2024/2025:

W SEKRETARIACIE PORADNI NALEŻY ZŁOŻYĆ:

• wniosek o wydanie orzeczenia nauczania indywidualnego
  • opinię o uczniu
  • zaświadczenie lekarskie wskazujące nauczanie indywidualne
Ostania aktualizacja: 31 maja 2024 14:42