Grupa terapeutyczna dla młodzieży z elementami treningu umiejętności społecznych

Zapraszamy młodzież ucząca się w szkołach ponadpodstawowych do grupy terapeutycznej. Spotkania grupy będą odbywać się we wtorki między 17 a 19, w roku szkolnym 2024/25. Początek grupy planowany jest na wrzesień 2024 roku. Prowadzące: mgr Justyna Słobodzian i mgr Małgorzata Szydlik – psycholożki i psychoterapeutki.

Udział w grupie poprzedzony jest konsultacjami – zapisy przez mail: malgorzataszydlik@eduwarszawa.pl

Grupa terapeutyczna przeznaczona jest młodzieży doświadczającej trudności w zakresie relacji rówieśniczych. Celem grupy jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni do wymiany myśli i uczuć, rozmowy na ważne w okresie dojrzewania tematy, lepsze rozumienie siebie i innych, poprawę funkcjonowania w relacjach z innymi.

Zapraszamy!

Ostania aktualizacja: 17 kwietnia 2024 13:31