Wsparcie dla uczniów i rodziców w czasie ferii zimowych 2021

DODATKOWA OFERTA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ NR 4 DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NA OKRES FERRII ZIMOWYCH

Interwencja kryzysowa – wsparcie dzieci i młodzieży i rodzin w sytuacji kryzysu  psychicznego lub życiowego – konsultacje indywidualne po umówieniu telefonicznym.

Pomoc psychologiczna udzielana drogą mailową

psycholog@ppp4.edu.pl

• Mediacje:
  • w konfliktach rodzinnych
  • w konfliktach szkolnych
  • szkolenia z mediacji rówieśniczych
  • Seksuologia dziecięca:
  • Indywidualne konsultacje specjalistyczne
  • Szkolenia rad pedagogicznych
  • Konsultacje dla nauczycieli i specjalistów
  • Diagnoza molestowania seksualnego dzieci
  • Psychodietetyka
  • Konsultacje indywidualne (dzieci, młodzież, nauczyciele, wychowawcy)

Oferta dotyczy wszelkiego rodzaju problemów związane z odżywianiem: fobie pokarmowe, wybiórcze jedzenie, niedożywienie, otyłość, anoreksja, bulimia, nietolerancje pokarmowe, jednostki chorobowe, nadmierna pobudliwość, nadmierna senność, trudności z koncentracją i inne.

• Psychoterapia:

krótkoterminowa pomoc terapeutyczna dla dzieci i młodzieży – możliwość skierowania przez szkołę uczniów w kryzysie psychicznym. Działania terapeutów połączone są z elementami współpracy z rodziną i szkołą, w tym interwencjami w środowisku ucznia.

• Łamigłówki mądrej główki

Zajęcia rozwijające logiczne myślenie i kreatywność dzieci w wieku przedszkolnym 13 stycznia 2021

• Sensoplastyka

Zajęcia rozwijające postrzeganie zmysłowe i usprawniające motorykę małą dla dzieci w wieku przedszkolnym, czwartki godz. 17:00

• Radzenie sobie ze stresem w czasie pandemii –

Warsztat dla rodziców  13.01.2021 godz.

INFOLINIA: 22 810 20 29 w godzinach pracy Poradni

Pełna oferta Poradni dostępna jest na stronie:

www.ppp4.edu.pl

Ostania aktualizacja: 8 stycznia 2021 14:29